Zboží.cz

Zboží.cz logo
Zboží.cz je online srovnávač zboží ze všech nejrůznějších kategorií, stačí si jen vybrat.

Seznam svým uživatelům nabízí pomoc při výběru různého zboží pomocí služby zboží.cz. Při zadání webové adresy www.zbozi.cz, se objeví originální nabídka různých odvětví s různými výrobky. Mezi velmi vyhledávané patří skupina, která nabízí filmy, knihy a hudbu. Zde je pak v nabídce nejen pro milovníky knih, ale i pro žáky základních škol, studenty středních škol a učilišť, i pro vysokoškoláky, více než 42 000 knih. Služba Zboží.cz tak nabízí učebnice, mapy, slovníky a populárně naučná literatura pak představuje téměř polovinu z nabídky všech knih. Při výběru knih tedy stačí pouze kliknout na seznam knih, a okamžitě se objeví konkrétní rozdělení, pro dospělé, pro děti a mládež, mapy s průvodci, a také populárně naučné knihy pro děti a zvlášť pro dospělé. Nechybí zde ani beletrie pro děti a pro dospělé, různé typy slovníků a audio knihy. Hledání knih pak může být dvěma způsoby, buď necháme nastavené řazení, nebo si vybereme řazení dle abecedy.

Pak stačí, stále na stránkách zbozi.cz, označit kategorii, a objeví se nám další skupiny knih, jako například romány, poezie, komiksy, citáty, náboženství, biografie, kuchařky, duchovní literatura, medicina, český jazyk a mnoho dalších. V těchto skupinách již hledáme konkrétní název nebo autora, případně i vydavatele. Pro milovníky filmů a hudby jsou pak v nabídce různé styly a žánry. Na zboží.cz Seznam také umožnil, aby se po zadání výrobku objevilo na výběr, zda máme zájem o nové nebo bazarové filmy či hudbu, a také si můžeme vybrat řazení, od nejlevnějších nebo od nejdražších publikací. Pokud hledáme toto zboží pouze dle ceny, i to vyhledávač zbozi.cz umí. Navíc lze vybírat i dle výrobce či vydavatele, a dle žánru.

Srovnání cen elektroniky

Tento vyhledávač nabízí i výběr elektroniky a domácích spotřebičů. Často totiž většina z nás hledá nový spotřebič, protože se mu starý poškodil, nebo přestal úplně fungovat. Anebo toužíme po novince, která nám ušetří mnoho času. I proto zboží.cz nabízí kromě kuchyňských spotřebičů, i pračky, sušičky, vysavače, žehličky, inhalátory nebo přístroje na úpravu vlasů. V nabídce je však mnohem více výrobků, včetně televizorů, kamer, fotoaparátů či přehrávačů. Nechybí zde ani herní konzole, domácí kina, projekční technika či audio.

Srovnání cen oblečení

Pro rodiny s dětmi a maminky nejen na mateřské dovolené pak zbozi.cz nabízí oblečení pro děti všech věkových kategorií, ale i různé potřeby pro miminka, jako jsou kočárky, kojenecké potřeby, chůvičky, chodítka, postýlky nebo autosedačky. Najdeme zde ale také kostýmy na různé dětské maškarní plesy, školní potřeby, včetně speciálních batohů a v neposlední řadě i kvalitní dětský nábytek.

Mimochodem to, že je portál zboží.cz od seznamu mezi uživateli velmi oblíbený a často jej vyhledávají svědčí také i to, že dle statistiky uživatelé každý měsíc více, než 4000x zadají překlepový vyhledávací výraz zboží c.z. a na druhém místě s více, než tisíci dotazy měsíčně lidé zadávají překlepový výraz www zboží c.z. Byť se jedná o překlepy, i tak se uživatelé často dostanou tam, kam chtějí.

Srovnání cen zboží online

Nezanedbatelná je také nabídka oblečení a módy pro muže a ženy, včetně nabídky různých módních doplňků, jako jsou kabelky či sluneční brýle, anebo kvalitní hodinky a šperky. Ty jsou vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže. Díky funkce zboží.cz porovnání cen pak můžeme snadno vybrat mezi stejnými výrobky, ten nejlevnější, a tak ušetřit nemalé peníze. Při koupi dámského či pánského oblečení pak najdeme na www.zbozi.cz nejen trika, mikiny, svetry či bundy, ale i kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo a termoprádlo, které nabývá na oblibě. A není divu, hodí se jak v zimním počasí, tak i v létě nebo při sportu. Toto termoprádlo umí dokonale vsáknout pot a nestudí. Je totiž vyrobené z velmi kvalitních materiálů, pro které není problém odvádět z těla vlhkost. Tím nedochází u lidí k nachlazení, ať již při sportu, či v nízkých zimních teplotách. Pomocí zboží.cz porovnání cen pak snadno najdeme širokou nabídku pánských a dámských typů termoprádla.

Pro muže jsou to například trika s krátkým či dlouhým rukávem, spodky, ale i mikiny nebo speciální boxerky. Pro ženy pak můžeme najít kalhotky, spodky, nátělníky, trička a mikiny. Toto termoprádlo je totiž vyráběno speciálně pro muže a pro ženy, a proto dobře padne i na daných rozličných partiích našich těl. Díky zboží.cz porovnání cen si ale snadno vybereme i z různých, i těch nejnovějších, typů telefonů a navigací, sportovních potřeb, dále pak z kancelářských potřeb a z kancelářské techniky. Ať již hledáme toto vybavení pro firmy, nebo pro soukromníky.

Ostatní kategorie

Nabídka je pestrá u všech odvětvích, a nechybí zde téměř nic. Mezi speciální nabídky pak patří i ty, kde si na své přijdou řidiči. Jsou zde totiž nejen pneumatiky, autobaterie a další autodoplňky, ale také auto Hi-Fi, autosedačky, autonabíječky nebo střešní nosiče. Pro majitele bytů, domů, chat a chalup nabízí zboží.cz seznam nejen přístroje a potřeby pro zahradu a venkovní nábytek, ale i nábytek pro vnitřní vybavení, různé typy osvětlení, vytápění nebo různé druhy bazénů, vířivek, saun a infrasaun.

Zboží.cz od Seznamu se řadí mezi nejpoužívanější porovnávače zboží u nás, konkurencí je pak například portál Heureka.cz, nebo desítky ostatních podobných portálů, které se však netěší takové oblibě, jako má právě služba Seznam Zboží.

Hodnocení:
4.0463917525773 194